100% - Dovolte, abychom tímto způsobem poděkovali naší realitní makléřce Ladě Slezáčkové za její ochotu nám pomoci s prodejem našeho domu, který nám byl 20 let skutečným domovem. Oceňujeme nejen její profesionální přístup, ale i lidskost jejího jednání. A její pekařské umění bylo už jen tou pomyslnou třešničkou na dortu -:). Děkujeme!
100% - S paní Slezáčkovou jsem byla maximálně spokojena. Byla schopna a velmi ochotna přizpůsobit se našim omezeným časovým podmínkám k řešení pronájmu. Byt se jí podařilo pronajmout velmi rychle, vypadá to že i fajn lidem, ale to ukáže čas. Rozhodně bych jejích služeb využila i v budoucnu, pokud by bylo třeba.
100% - Paní Slezáčková je velice profesionální a přistupovala k nám kupujícím velice chápavě jako partner, což často u jiných makléřů nebývá zvykem. Měla jsem pocit, že dělala kroky hned jak šly, kdykoli byla na telefonu, neustále nás informovala o dalších krocích, co se v tom procesu děly. Mimoto i jako člověk je velice slušná, empatická a pečlivá. Naprostá spokojenost 10 hvězdiček z 5:-)
100% - Paní Slezáčková byla skvělá, vše proběhlo výborně. Určitě se na ni obrátím i podruhé. Děkuji.
100% - S prací paní Slezáčkové jsem byla spokojená, rychlé, příjemné, profesionální jednání. Ve všem nám vyšla vstříc. -
100% - Velice rád se podělím o mé zkušenosti se společností Century 21. Poprvé to bylo před několika lety a byla to doslova katastrofa v podobě zneužití důvěry a tíživé situace makléřkou. Nyní jsem dostal doporučení na paní Ladu Slezáčkovou a její dobré reference mohu jen potvrdit. Profesionalita, empatie a cit pro obchod jsou pro ni vrozené vlastnosti. Prodej dopadl díky paní Slezáčkové líp než byl můj záměr a byl završen příjemným překvapením. Rozhodně je to všechno o lidech. Za mě naprosto doporučuji paní Ladu každému, kdo uvažuje o prodeji nemovitosti. -
100% - Děkujeme za výbornou spolupráci. Paní Lada Slezáčková je nejlepší makléřka, co jsme poznali a skvělá ženská.
100% - Se službami makléřky jsem byla velmi spokojena.
100% - Všem doporučuji, naprostá spokojenost.
100% - S paní Ladou Slezáčkovou jsem byla velmi spokojena.
100% - Děkujeme -
100% - Veľmi milá a ústretová. Výborná spolupráca. -
100% - Vyborny profesionalni pristup! -
100% - Skvělá komunikace, vstřícnost a maximální spolehlivost. Lado, moc děkujeme -
100% - Velmi profesionální a vstřícný přístup, naprostá spokojenost. -
100% - Dobrý den, s paní Slezáčkovou jsem byla max. spokojena, víc takových makléřů. Děkujeme. -
100% - Děkuji za nesmírnou ochotu, vstřícný přístup a milé vystupování. Spolupráce pro mě byla ctí i potěšením a jsem v dokonalé úctě.
100% - Oceňuji vstřícnost, ochotu a dobrou spolupráci. -
100% - ... neuvedeno slovní hodnocení ... -
100% - ... neuvedeno slovní hodnocení ... -
100% - ... neuvedeno slovní hodnocení ... -

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů