Byt 1+kk ul. Emy Destinové, Jinočany / pronájem

Byt 1+kk ul. Emy Destinové, Jinočany / pronájem

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k pronájmu nový, nezařízený byt o dispozici 1+kk (34 m2) s balkonem (3,4 m2). Byt se nachází ve 3. podlaží novostavby s výtahem a sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (22,3 m2), šatny (2,2 m2), chodby (4,5 m2) a koupelny s wc (4 m2). K dispozici kuchyňská linka s indukční varnou deskou, digestoří, troubou, mikrovlnnou troubou a lednicí a pračka. Vhodné pro jednu osobu. Před domem bezproblémové parkování. V obci je veškerá občanská vybavenost (ZŠ, MŠ, pošta, obchod se smíšeným zbožím, restaurace, cukrárna, lékárna, lékaři, sportovní hala...), velmi dobrá dopravní dostupnost do Prahy (bus, vlak).

Fotogalerie

Lada Slezáčková

Do světa realit mě přivedly vlastní zkušenosti s realitními makléři, s nimiž jsem se setkala v osobním životě, při koupi, prodeji či pronájmu své nemovitosti (nevlastním jich tolik, jen jsem se častěji stěhovala:-)). Vždy jsem měla pocit, že se to dá dělat jinak a lépe;-). 

Mě práce baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zároveň kladu velký důraz na osobní a individuální přístup ke každému klientovi. Mou zálibou je interiérový design, který ráda využívám při Home Stagingu. Fotografie nemovitostí na profesionální úrovni jsou pro mě samozřejmostí. Mým cílem je nejen prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu, ale záleží mi především na Vaší spokojenosti.  

Za každým prodejem se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř... 

Neváhejte mě kontaktovat, ráda se s Vámi sejdu u kávy:-).


Lada Slezáčková

Kontaktní formulář